TÜDÇOOK – DUYURU

Sayın Katılımcılarımız,

*Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi arasındaki görüşmeler sonucunda, kurultayımızın 2017 yılının Nisan, Mayıs, Haziran aylarına ertelenmesi yönünde karar verilmiştir.

*Kabul edilen bildiri sahiplerinin yeniden özet göndermesine gerek olmayacaktır. Bahar aylarında yapılacak kurultayda kabul edilen tüm bildirilerin sunulma hakkı olacaktır.

*Otel rezervasyonu yapan katılımcılarımıza, rezervasyon ücretleri anlaşma yapılan tur şirketi Kartaca Turizm tarafından iade edilecektir.

*Katılım ücreti yatıran katılımcılarımız baharda katılmayacaklarını beyan eden dilekçelerini ve bildirilerini geri çekmek istediklerini belirtir e-posta gönderdikleri takdirde katılım ücretleri iade edilecektir. İade talep etmeyen katılımcılarımızın 2017’ye ertelenen kurultay için katılım ücretini yeniden yatırmasına gerek olmayacaktır. Katılım ücreti iadesi almak için lütfen http://e-anket.net/katilimiade adresindeki formu doldurup tudcookweb+iade@gmail.com adresine dekontunuzu ve dilekçenizi e-posta yoluyla gönderiniz.

*Uçak biletlerinin iptal edilmesi ya da açığa alınması konusunda yardımcı olmaları için havayolu şirketleri ile iletişime geçilmiştir. Sizlere resmi yazı örneği sunulacaktır. Biletlerinizi sizler de bireysel olarak iptal veya açığa alma girişiminde bulunabilirsiniz. Havayolu şirketleri ile yapılacak görüşmelerde yardımcı olması bakımından http://e-anket.net/ucusiptal adresindeki formu yanıtlamanızı rica ediyoruz.

* Havayolu şirketinizle irtibata geçebilirsiniz. Havayolu şirketi ile irtibata geçtikten sonra -başka bir şirket üzerinden bilet almış iseniz- biletinizin iptal, iade ve açığa alınma durumunu bilet aldığınız şirkete bildiriniz. Paranı iadesinin gerçekleşmesi için bu işlemi yapmanızı öneririz.

Türk Hava Yolları: 0850 500 07 77 – 0212 444 0849

Pegasus: 0850 250 6789

Atlasjet: 0850 222 0000

Aerobilet: 444 000 3

Yaşanan bu üzücü durum için özür diler, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

TÜDÇOOK Düzenleme Kurulu